انواع بالش طبی

انواع بالش طبی متقاوتی داریم که هرکدام از ویژگی های خاصی بهره مند هستند، اما به طور کلی بالش های طبی برای افرادی که دارای گردن درد، مشکلات ستون فقرات، دیسک کمر، آرتروز و دردهای مشابه در قسمت سر و گردن هستند بسیار توصیه می گردد، اما انتخاب بهترین بالش جدید طبی و به طور کلی بهترین نوع بالش یا مارک بالش سلیقه ای بوده و نیازمند اطلاعات بیشتر است و در این بخش اطلاعاتی را به شما ارائه می کنیم که بتوانید راحت تر انتخاب کنید. عملکرد بالش های طبی به گونه ایست که در کاهش فشار وارده به مهره های گردن و قسمت فوقانی ستون فقرات، حفظ انحنای طبیعی ستون مهره ها، حفظ پوزیشن مناسب سر نسبت به بدن و کاهش کشیدگی ستون مهره ها موثر است. اگر در جستجوی خرید بالش طبی برای دیسک کمر هستید در ادامه با ما همراه باشید.

بالش طبی برای دیسک کمر

بالش ژل دار (کولینگ ژل) یکی از برترین بالشت های طبی است. ژل سطحی بالش، مموری فوم خنک کننده ضد حساسیت با درصد پنبه بالا بوده که دارای لطافت زیادی می باشد و در زمان خواب آرامش کامل را به شما منتقل خواهد نمود. این بالش مموری فوم برای تمامی حالت های خواب تست شده و پس از تماس سر و گردن با ورقه ژلاتینی بالش، مموری فوم دمای منتقل شده را تا 15 درجه سانتی گراد کاهش می دهد که این امر مانع تعریق در هنگام خواب می گردد. این بالش های طبی مناسب کسانی که مشکلات ستون فقرات دارند هست.

بالش طبی هوشمند

بالش های هوشمند کالای خواب مورن، از مموری فوم یا فوم هوشمند ساخته شده اند. این ماده هنگامی که تحت فشار قرار می گیرد، تغییر شکل می دهد. با برداشتن فشار، شکل فوم با مقداری تأخیر به حالت اولیه برمی گردد. این ویژگی باعث می شود که هنگام خوابیدن روی فوم هوشمند، نیروی وزن سر و گردن با شدت کمتری به بدن بازگردانده شود و در نتیجه فشار کمی به مهره ها و عضلات سر و گردن وارد گردد. بالش های هوشمند گزینه مناسبی برای دردهای گردن، دیسک گردن و موارد مشابه می باشند و در زبان عامیانه آنها را با نام هایی نظیر بالش دیسک گردن، بالش دیسک کمر و بالش طبی گردن می شناسند.

بالش طبی هوشمند یا مموری فوم

بالش طبی هوشمند یا مموری فوم از جمله کالاهای خوابی است که طرفداران زیادی پیدا کرده و دلیل اصلی این اتفاق این است که می تواند مطابق با شکل بدن تغییر شکل دهد، و همین باعث می‌شود شما در هر حالتی خوابیده باشید، از سر و گردن و شانه‌های شما حمایت کافی شود و ستون فقرات شما نیز در وضعیت ایده‌آل قرار بگیرد. به عبارت دیگر، شما در هنگام خواب متوجه تغییر حالت‌های خود نیستید، اما به هر حالت تغییر وضعیت دهید، این بالش‌ها نیز با این موقعیت جدید سازگاری خود را حفظ خواهد کرد و از آسیب رسیدن به سر، گردن و عضلات شما جلوگیری می‌کند، همچنین دردهای عضلانی را کاهش می‌دهد.
اگر تصمیم گرفتید تحولی در کیفیت خواب خود ایجاد کنید و به سراغ خرید بالش طبی مموری فوم بروید، بهتر است با کالاهای استاندارد و مرغوب آشنا شوید. نکته اولی که باید در نظر بگیرید کیفیت و ضمانت این محصولات است.
بالش طبی کول مکس ژل دار
بالش طبی موجدار ژل دار
بالش لوکس مموری فوم مرال

بالش ضد خروپوف موج دار

بالش های موج دار دارای دو ارتفاع مختلف در دو سمت بالش هستند و در واقع دارای انحنایی هستند که هنگام خوابیدن، سر و گردن را با ستون فقرات در یک راستا قرار می دهند. این امر باعث می شود که تنفس طبیعی فرد حفظ شده و تا جای ممکن از خروپف جلوگیری شود. این ویژگی بالش طبی باعث پیشگیری از دردها و گرفتگی های عضلانی در کوتاه مدت و آرتروز در بلندمدت و خواب بهتر شبانه می شوند.

قیمت بالش طبی

در منوی روتختی و کالای خواب و بخش بالش می توانید قیمت تمامی بالش های مورن را از طبی گرفته تا معمولی را با ارتفاع و ویژگی های مختلف مشاهده کنید. تمامی قیمت بالش های ذکر شده به روز هستند. در رابطه با محصولات مورن تفاوتی ندارد که آنلاین خرید کنید یا حضوری زیرا هزینه ای بابت پیک از ساکنان تهران گرفته نمی شود و شهرستانی های عزیز هم هزینه ای بسیار ناچیز بابت حمل پرداخت خواهند کرد. اگر از مشتری های باسابقه مورن باشید، می دانید که 7 روز نیز می توانید محصولات را مرجوع کنید و همه این امکانات را فراهم کردیم تا لذت استفاده از محصولات یک برند با کیفیت را لمس کنید. 

فروشگاه کالای خواب مورن، ارائه دهنده باکیفیت ترین و بهترین انواع بالش طبی شیک و استاندارد، با ایجاد امکان خرید اینترنتی بالش و 4 سال ضمانت، مفتخر است که همراه همیشگی شما باشد. تمامی انواع بالش طبی مورد نظر شما توسط مورن تولید می شود و برای کسب مشاوره تخصصی رایگان هم می توانید با شماره های مندرج در وب سایت پیش رو تماس بگیرید.
واتساپ مورن