بازه قیمتی (تومان)
۱،۷۵۰،۰۰۰ ۱،۴۰۰،۰۰۰ تومان
۱،۷۵۰،۰۰۰ ۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان
۹۵۰،۰۰۰ تومان
۵۹۰،۰۰۰ تومان
۷۹۰،۰۰۰ تومان
موجود  بالش هتلی بالش هتلی
۷۵۰،۰۰۰ تومان
موجود  بالش کودک بالش کودک
۲۹۰،۰۰۰ تومان
۲۵۰،۰۰۰ تومان

ساخت بالش گیاهی

بالش گیاهی در چند سال گذشته یکی از محصولات ترند بازار است. در ساخت بالش جدید گیاهی از گیاهان مختلفی استفاده می شود و شما عزیزان می توانید بالش مورد نظر را با عطر محبوب گیاهی خود خریداری کنید. بالش های گیاهی با پراکنده کردن رایحه دلپذیر گیاهان دارویی خوابی مملو از آرامش را برای شما فراهم می آورد. استفاده از بالش گیاهی به کسانی که از بیماری هایی مانند میگرن و بیماری های اعصاب رنج می برند انتخابی بسیار مناسب و هوشمندانه است. بالش گیاهی در رایحه های مختلف توسط کالای خواب مورن تولید و فروخته می شود که در اینجا نگاه گذرایی می کنیم بر انواع بالش های گیاهی.

بالش گیاهی اسطوخودوس

اسطوخودوس یا لوندر Lavender از دلرباترین و پرطرفدارترین گیاهانی است که از آن در ساخت بالش اسفاده می شود. این بالش خاصیت استرس زدایی و کاهش افسردگی دارد. از اسطوخودوس برای کاهش انواع دردها نیز به کار می رود که این مورد در رابطه با بالش صدق نمی کند.

انواع بالش گیاهی

بالش گیاهی اسطوخودوس محبوب ترین نوع بالش گیاهی در چند سال گذشته بازار ایران بوده است اما به جز آن موارد دیگری نیز وجود دارند که عبارت اند از: بالش گیاهی به لیمو، بالش گیاهی سدر، بالش گیاهی رازیانه، بالش گیاهی همیشه بهار، بالش گیاهی بابونه، بالش گیاهی یاسمن، بالش گیاهی بادرنجبویه، بالش گیاهی گل محمدی، بالش گیاهی گل سرخ و بالش گیاهی رزماری. خوب است بدانید که بالش گیاهی با رایحه برگ بو نیز در بازار موجود است که خرید آن توصیه نمی شود.

بالش درمانی

چند سال قبل وقتی درباره بالش های درمانی صحبت می شد ذهن ها فقط به صورت بالش طبی مخصوص آرتروز می رفت. در قیمت بالش طبی مورن می توانید با تمانی این نوع بالش های درمانی آشنا شوید اما حالا بالش گیاهی نیز نوعی بالش درمانی به شمار می رود زیرا بر روی عمق و آرامش خواب تاثیر مستقیم دارد.

بالش گیاهی مورن

بالش گیاهی فقط به این معنا نیست که بالش شما رایحه گیاه خاصی را بدهد بلکه بالش گیاهی مورن از الیاف گیاهی تولید می شوند. در بالای همین صفحه می توانید ویژگی های هر نوع بالش گیاهی را مشاهده کنید برای مثال بالش نخ پنبه که همگی قابلیت شست و شو دارند.
محصولات مورن همگی دارای ضمانت بازگشت 7 روزه هستند و هیچ هزینه ای بابت مشاوره تلفنی اخذ نمی شود. برای عزیزانی که علاقه مند به خرید حضوری هستند نیز این امکان وجود دارد که از فروشگاه وسیع ما در خیابان آیت الله کاشانی تهران دیدن کرده و محصولات را از نزدیک مشاهده و لمس کنند.
ساکنان شهر تهران نیز لازم به پرداخت هیچ هزینه ای بابت پیک و ارسال ندارند و این کار برای هموطنان شهرستانی نیز با حداقل هزینه انجام می شود. پیشنهاد می کنیم یکبار از شرکت مورن خرید کنید و کیفیت و خدمات خوب را از نزدیک تجربه کنید.

 

پرسش و پاسخ بالش گیاهی
بالش طبی گیاهی با فرم خاص مخصوص عمل شبکیه است.
بالش های گیاهی با پراکنده کردن رایحه دلپذیر گیاهان دارویی خوابی مملو از آرامش را برای شما فراهم می آورد. استفاده از بالش گیاهی به کسانی که از بیماری هایی مانند میگرن و بیماری های اعصاب رنج می برند انتخابی بسیار مناسب و هوشمندانه است.
بالش های طبی و گیاهی با توجه به نوع و الیافی که در آنها استفاده شده است قیمت های مختلفی دارند که برای اطلاع از قیمت به روز آنها توصیه می کنیم از صفحه پیش رو دیدن کنید.
مورن هوم انواع بالش های گیاهی را تولید و عرضه می کند که امکان خرید آنها در وب سایت پیش رو وجود دارد. محصولات مورن همگی دارای ضمانت بازگشت 7 روزه هستند و هیچ هزینه ای بابت مشاوره تلفنی اخذ نمی شود. برای عزیزانی که علاقه مند به خرید حضوری هستند نیز این امکان وجود دارد که از فروشگاه وسیع ما در خیابان آیت الله کاشانی تهران دیدن کرده و محصولات را از نزدیک مشاهده و لمس کنند. ساکنان شهر تهران نیز لازم به پرداخت هیچ هزینه ای بابت پیک و ارسال ندارند و این کار برای هموطنان شهرستانی نیز با حداقل هزینه انجام می شود. پیشنهاد می کنیم یکبار از شرکت مورن خرید کنید و کیفیت و خدمات خوب را از نزدیک تجربه کنید.
واتساپ مورن