امتیاز دهید :

تشک خواب تاثیر بسزایی در کیفیت خواب شما دارد؛ در دنیای شلوغ و پرمشغله امروزی داشتن خواب کافی امر مهمی است. شرکت مورن افتخار دارد تا با تولید و عرضه مستقیم انواع تشک خواب یک نفر و دو نفره و انواع سرویس خواب و کالاهای مربوطه همچون پد طبی، محافظ تشک و ... شما را یاری کند تا خوابی عمیق و لذتبخش را تجربه کنید. همین حالا می توانید با مراجعه حضوری به شو روم مجموعه یا تماس با تلفن های مندرج و مطالعه راهنمای خرید تشک مورن بهترین کالای خواب را انتخاب کرده و خرید آنلاین یا حضوری خود را انجام بدهید. برای دیدن لیست قیمت تشک خواب و اطلاعات جزئی تر روی محصولات زیر کلیک کنید.

 

پرسش و پاسخ تشک

چطور تشک مورن را بخریم؟

تمامی محصولات شرکت مورن از جمله تشک هم به صورت حضوری هم آنلاین به فروش می رسند که می توانید با استفاده از محتوای همین صفحه اقدام به خرید کنید.

بهترین برند تشک طبی ایران چیست؟

مورن توانست افتخار کسب 3 سال متوالی رتبه بهترین برند ایرانی (با مواد اولیه وارداتی) را در میان کالاهای خواب ایرانی به دست بیاورد.

قیمت تشک خوب چقدر است؟

تمامی تشک های شرکت مورن از مواد اولیه بسیار باکیفیت تولید می شوند و انواع مختلفی دارند که با استفاده از دسته بندی های موجود در همین صفحه می توانید قیمت دقیق و به روز آنها را ببینید.

تشک های مورن چند نوع اصلی دارند؟

تشک خواب، پد طبی، تشک سفری و میهمان و محافظ تشک.