بازه قیمتی (تومان)

حوله

ضروری ترین وسیله برای حمام و استخر حوله می باشد. حوله ها معمولا از جنس پنبه، کتان، پلی استر و الیاف بامبو هستند که خاصیت جذب آب داشته و برای خشک کردن بدن استفاده می شوند، حوله های بامبو حتی گزینه ای مناسب برای محیط زیست هستند چرا که بازیافت پذیرند. قطعا قیمت حوله یکی از موارد نشان دهنده کیفیت الیاف به کار رفته در آن است. پس از خرید حوله های مرغوب نترسید چرا که حوله ها می توانند بین 3 تا 5 سال عمر کنند.

حوله تن پوش و پالتویی

این حوله ها به عنوان حوله پوشیدنی یا حوله لباسی شناخته می شوند. نکته ای که در این نوع حوله ها باید مد نظر قرار بگیرد وزن آنهاست، از آنجایی که این حوله ها تمام نواحی بدن را می پوشانند پس از جذب آب بسیار سنگین شده و احساس ناراحتی ایجاد می نمایند. حوله های تن پوش بامبو مورن از سبکی بی نظیری برخوردار است.

حوله استخری

حوله های استخری از حوله های معمولی کمی بزرگتر هستند ولی نه آنقدر بزرگ که مشکلی در حملشان ایجاد گردد، این حوله ها گاهی به عنوان حوله باشگاه هم استفاده می گردند. در مورد مدل حوله استخری نیز وزن و قدرت جذب آب بسیار اهمیت دارد در این بین حوله های استخری بامبو بسیار سبک وزن هستند و به راحتی حمل می شوند، ولی در کل خرید حوله استخری کاملا سلیقه ایست.

حوله آشپزخانه

کاربردی ترین نوع حوله بر خلاف ظاهر معمولی و نسبتا کوچکشان حوله های آشپزخانه هستند. این حوله ها به عنوان آبگیر، خشک کننده ظروف، میوه، دست و حتی پاک کننده سطوح به کار می روند؛ مدل های حوله آشپزخانه عروس از تنوع زیادی برخوردارند که می توانید زیباترین آنها را در وبسایت مورن مشاهده نمایید و با استفاده از این حوله ها در استفاده از دستمال کاغذی صرفه جویی کنید.

ست حوله عروس و داماد

این نوع از حوله به صورت ست عرضه می شود که شامل تن پوش، حوله دست و صورت، حوله استخر و دمپایی حوله ای یا اسلیپر هم هستند. ست حوله عروس و داماد حوله ای شیک و معمولا مناسب عروس و داماد جوان است. نام دیگر این حوله ها حوله ربدوشامبری نیز می باشد و تفاوت چندانی با حوله تن پوش ندارند.

حوله دست و صورت

زمان خرید این مدل از حوله ها باید به جنس آنها توجه ویژه ای داشت. چرا که در ارتباط مستقیم با پوست حساس صورت هستند. ترجیحا لطیف ترین جنس حوله (حوله بامبو ضدحساسیت و آنتی باکتریال) را برای حوله دست و صورت خود انتخاب کنید. البته که زیبایی و شیک بودن حوله مهمان نیز اهمیت دارد. از آنجا که عمر حوله ها می تواند بین 3 تا 5 سال باشد به دوام و مرغوبیت حوله نیز توجه نمایید.


از آنجا که حوله وسیله ایست که لمس جنس آن در تصمیم گیری خرید تأثیر بسزایی دارد؛ ولی خرید اینترنتی حوله از فروشگاهی معتبر و متخصص در عرضه حوله های ترک و وارداتی با کیفیت می تواند این اطمینان را به شما بدهد که خریدتان بی نقص خواهد بود.

واتساپ مورن