امتیاز دهید :

روتختی دونفره ترک و ایرانی 

روتختی ها و به ویژه روتختی های دونفره در مدل ها و جنس های متعددی تولید می شوند که تمامی روتختی های دونفره شرکت مورن را در بالای همین صفحه می توانید مشاهده نمایید. ظاهر و زیبایی روتختی تنها یک بعد است، ست سرویس روتختی شامل روبالشی، رو تشکی، رولحافی، ملحفه و گاهی حتی شامل لحاف نیز می شود؛ از اینرو دقت در جنس روتختی و شناخت انواع روتختی و ابعاد آن بسیار حائز اهمیت است. روتختی های دونفره سه بعدی مورن علاوه بر ظاهر زیبا، از پارچه مرغوب ساتن میکرو یا همان تنسل بوده، که علاوه بر درخشندگی پارچه ساتن از سر خوردن، ایجاد الکتریسته و مشکلات دیگر جلوگیری نموده و دارای مقاومت بسیار زیادی در شستشوهای مکرر می باشد.

روتختی دونفره سه بعدی

خوب است بدانید که در مدل روتختی های جدید سه بعدی با استفاده از تکنینک های چاپ دیجیتال، به رنگ ها و طرح ها عمق و جلوه خاصی داده می شود و تصاویر بسیار واقعی به نظر می رسند. در نتیجه روتختی شیک و مدرنی خواهید داشت که می تواند تکمیل کننده دکوراسیون اتاق خواب شما باشد. این مدل را به کسانی که سبک اتاق آنها مدرن است پیشنهاد می کنیم و مفتخر به اعلام این موضوع هستیم که روتختی دونفره اسپرت مورن پرفروش ترین روتختی در سال 1399 بوده است.

روتختی عروس سه بعدی

روتختی دونفره سه بعدی به علت شفافیت، وضوح رنگ و تصاویر، انتخاب مناسبی برای تمام افراد و به ویژه افرادی است که به تازگی به خانه جدید خود نقل مکان نموده و خواهان زیباترین و مدرن ترین سبک دکور می باشند؛ به همین جهت این انتخاب، انتخابی مناسب برای روتختی دونفره عروس و قرار گرفتن در لیست جهیزیه خواهد بود. تجه داشته باشید که روتختی های سه بعدی مورن با شست و شو افت قد و کیفیت پیدا نمی کنند و با وجود کیفیت بالایی که دارند قیمت آنها با قیمت روتختی عروس ترک قابل مقایسه نیست و برتری چشمگیری دارد. اگر از آن دسته افرادی هستید که در نهایت به خرید اینترنتی اعتماد ندارید، ما همه روزه به صورت حضوری در شعبه مرکزی واقع در آیت الله کاشانی پذیرای شما هستیم و می توانید جنس تمامی محصولات را از نزدیک دیده و لمس کنید.

قیمت روتختی دونفره

تمامی قیمت های روتختی دونفره که در بخش بالای همین وب سایت آمده به روز هستند و بدون افزایش هرگونه قیمت در اختیار شما قرار می گیرند. ما در مورن خدمتگزار شما هستیم.