بازه قیمتی (تومان)

روتختی ترک

در فروشگاه ما انواع روتختی ترک را می توانید مشاهده نمایید .روتختی های ترک یک نفره و دونفره

روتختی دونفره ترک

روتختی دونفره در مدل ها و جنس های متعددی تولید می شوند که تمامی آنها را در بالای همین صفحه می توانید مشاهده نمایید. ظاهر و زیبایی روتختی تنها یک بعد است، ست سرویس روتختی شامل روبالشی، رو تشکی، رولحافی، ملحفه و گاهی حتی شامل لحاف نیز می شود؛ از اینرو دقت در جنس روتخ/faتی و شناخت انواع روتختی و ابعاد آن بسیار حائز اهمیت است. روتختی دونفره ترک  علاوه بر ظاهر زیبا، از پارچه مرغوب ساتن میکرو یا همان تنسل بوده، که علاوه بر درخشندگی پارچه ساتن از سر خوردن، ایجاد الکتریسته و مشکلات دیگر جلوگیری نموده و دارای مقاومت بسیار زیادی در شستشوهای مکرر می باشد.

بهترین روتختی دونفره

خوب است بدانید یکی از انواع بهترین روتختی دونفره روتختی های سه بعدی هستند که در مدل روتختی های جدید سه بعدی با استفاده از تکنینک های چاپ دیجیتال، به رنگ ها و طرح ها عمق و جلوه خاصی داده می شود و تصاویر بسیار واقعی به نظر می رسند. در نتیجه روتختی شیک و مدرنی خواهید داشت که می تواند تکمیل کننده دکوراسیون اتاق خواب شما باشد. روتختی دونفره سه بعدی را به کسانی که سبک اتاق آنها مدرن است پیشنهاد می کنیم و مفتخر به اعلام این موضوع هستیم که روتختی دونفره اسپرت مورن پرفروش ترین روتختی در سال 1399 بوده است.

روتختی عروس ترک

روتختی عروس ترک و سه بعدی به علت شفافیت، وضوح رنگ و تصاویر، انتخاب مناسبی برای تمام افراد و به ویژه افرادی است که به تازگی به خانه جدید خود نقل مکان نموده و خواهان زیباترین و مدرن ترین سبک دکور می باشند؛ به همین جهت این انتخاب، انتخابی مناسب برای روتختی دونفره عروس و قرار گرفتن در لیست جهیزیه خواهد بود. توجه داشته باشید که روتختی های سه بعدی مورن با شست و شو افت قد و کیفیت پیدا نمی کنند و با وجود کیفیت بالایی که دارند قیمت آنها با قیمت روتختی عروس ترک قابل مقایسه نیست و برتری چشمگیری دارد.

روتختی عروس ترک مخمل از بهترین روتختی های ما هستند و خواهان زیادی دارد . میتوانید در محصولات ما آنها را مشاهده نمایید.

اگر از آن دسته افرادی هستید که در نهایت به خرید اینترنتی اعتماد ندارید، ما همه روزه به صورت حضوری در شعبه مرکزی واقع در آیت الله کاشانی پذیرای شما هستیم و می توانید جنس تمامی محصولات را از نزدیک دیده و لمس کنید. 

قیمت روتختی دونفره

لیست قیمت روتختی دونفره که در بخش بالای همین وب سایت آمده به روز هستند و بدون هیچ گونه افزایشی در اختیار شما قرار می گیرند.همچنین برای انتخاب روتختی دونفره ترک به شما مشاوره رایگان ارئه میدهیم و لیست قیمتها رادر اختیار شما قرار می دهیم.


واتساپ مورن