بازه قیمتی (تومان)

شرکت مورن از بزرگ ترین عرضه کننده های سرویس کاور در ایران به شمار می آید. سرویس های کاور یک نفره، دونفره و یک تکه تا 6 تکه را می توانید در وب سایت مورن انتخاب و خریداری نمایید. اگر در جستجوی سرویس کاور سه بعدی هستید باز هم جای نگرانی نیست ما تلاش کرده ایم که طیف وسیعی از طرح و رنگ را در کاورها در اختیار شما قرار بدهیم به همین خاطر سرویس های کاور یکدست و یک رنگ و کاورهای چند بعدی را با بهترین کیفیت بازار در معرض فروش قرار داده ایم.

سرویس کاور لحاف دونفره که خریداران زیادی در بین زوج های جوان دارد اغلب 6 تکه هستند و شامل کاور کش‌دوز تشک، کاور لحاف، 2عدد روبالشی چاپی و 2 عدد روبالشی ساده هستند. اگر علاقه‌مند به خرید محصولات دیگری چون بالش هستید لطفا از بخش منوی وب سایت پیش رو به قسمت بالش رفته با انواع بالش های طبی، معمولی و هتلی آشنا شوید. امیدواریم بتوانیم با خدمات و محصولات خوب رضایت شما را جلب کنیم به همین منظور لطفا نظرات خود را از ما دریغ نکنید مورن همواره با شماره های مندرج در وب سایت در خدمت شماست.

ویژگی های سرویس کاور خوب

لطفا در حین خرید سرویس کاور از مواردی در ادامه بیان می کنم مطمئن شوید:

پارچه نباید با یکبار شست و سو آب برود و شما را مجبور به خرید مجدد یا مراجعه به خیاطی کند.

سرویس کاور نباید با شست و شو رنگ خود را از دست بدهد و تنها دلیل کمرنگ شدن آن باید استفاده زیاد و چند ساله و نگهداری نادرست باشد.

تنوع کاورها باید زیاد باشد تا پوشش خوبی برای سلایق مختلف ایجاد کند.

کاورها باید ضد حساسیت باشند تا خوابی آرام را رقم بزنند.

کاور نباید زبر باشد.

 

واتساپ مورن