قیمت دوخت روبالشی جدید

بر اساس تحقیقات بازاری که تیم مورن انجام داد به این نتیجه رسیدیم که بسیاری از شما عزیزان در رابطه با قیمت دوخت روبالشی و سپس ملحفه (که برخی به اشتباه به آنها روبالشتی و ملافه می گویند) هستید. تصور می کنیم که این جستجوی مصرانه به دلیل عدم آشنایی کافی است به این معنا که افراد تصور می کنند با دوخت این محصولات در قیمت صرفه جویی می کنند. حالا چرا این تصور درست نیست؟

حتی اگر از برندهای تولیدکننده کالای خواب مانند مورن که چندین سال سابقه تولید و عرضه این محصولات را دارند نیز خرید کنید یا مشاوره بگیرید، متوجه خواهید شد که ست روبالشی و ملحفه و حتی بالش باکیفیت با قیمت مناسب دارند.

در بالای همین صفحه می توانید قیمت های به روز شده ست روبالشی و ملحفه را ببینید که بسیار مناسب هستند، در حالی که از کیفیت عالی برخوردار هستند. این محصولات به هیچ وجه تغییر رنگ ندارند و آب رفت آنها 0 است؛ آیا اگر پارچه جداگانه خریداری کنید و هزینه خیاط بپردازید از این موارد مطمئن هستید؟ می دانید که ما تا 7 روز ضمانت بازگشت کالا داریم؟ اما اگر از ستی که به خیاط می دهید رازی نبودید چه راهی برای جبران آن دارید؟

ملحفه ترک

اغلب می دانیم که کشور ترکیه در زمینه نساجی در سطح جهانی پیشرو است و پارچه های متعددی را در طیف وسیع با کیفیت خوب عرضه می کند. دلیل اصلی مناسب بودن قیمت پوشاک در این کشور نیز همین موضوع است. شاید برخی از شما عزیزان همه ساله برای خرید انواع کالاهای خواب به ترکیه سفر می کردید اما حالا با پایین آمدن ارزش ریال ایران و شیوع ویروس کرونا امکان سفر به ترکیه را ندارید. اگر از این دسته هستید به شما دوستان مژه می دهیم که مواد اولیه تمامی محصولات مورن ترک هستند وهیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کنند.

ملحفه و روبالشی مورن

شرکت مورن در دو دسته اصلی ست ملحفه و روبالشی ساده و طرح دار این محصول را در اختیار شما قرار می دهد. برای ساکنان تهران این محصول را به صورت رایگان ارسال می کنیم و هزینه ارسال برای شهرستان نیز بسیار پایین است. ما در تلاشیم با عرضه کیفیت شما را با مورن آشنا کنیم و اگر با ست های روبالشی و ملحفه آشنایی داشته باشید حتما می دانید که ملحفه های 100 درصد پنبه و ساتن ابریشم در بازار با قیمت هایی بالاتر از انچه در وب سایت مورن می بینید به فروش می رسند.

اگر علاقه مند هستید که کالاها را از نزدیک دیده و سپس خریداری کنید، از شما دعوت می کنیم که از فروشگاه مورن واقع در خیابان آیت الله کاشانی تهران دیدن کنید؛ همچنین می توانید سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذاید.

 

واتساپ مورن