بازه قیمتی (تومان)

پد تشک طبی

پد تشک طبی که گاهی آن را با نام تشک مسافرتی یا حتی تشک موقت در بین عموم می شناسیم یکی از محصولات تولیدی تخصصی شرکت مورن است. از متداول‌ترین سوالات که در زمان خرید تشک پرسیده می شود این است که تشک سفت بخریم یا فول فنری و نرم. جواب این است که تشک های خیلی نرم ستون فقرات را از حالت استاندارد و سالم خارج می کند و با وجود راحتی که دارند بهتر است که از تشک های طبی استفاده شود زیرا این نوع تشک ها کاملا بر اساس نوع ستون فقرات طراحی و ساخته می شوند. اگر علاقه‌مند هستید که سلامت و راحتی را در کنار هم تجربه کنید ما پدهای طبی را پیشنهاد می کنیم که فول مموری بهترین نوع آنها هستند. بیشتر با پد مموری فوم آشنا می شویم.

پد مموری فوم چیست؟

یکی از استفاده هایی که در صنعت کالای خواب از پدها می شود، اصلاح تشک های صدمه دیده است. به این معنا که برخی عزیزان تشک های بی کیفیت تهیه می کنند و پس از چند سال شاهد ناهمواری در آن خواهند بود، در این زمان از پد استفاده می کنند تا روی تشک را هموار کنند، اما توجه داشته باشید که پدها تشک های خراب را اصلاح نخواهند کرد و فقط کمی خواب شما را آسوده تر خواهند کرد؛ اما پدهای مموری فوم چیستند و چه مزایایی ایجاد می کنند؟

پدمموری فوم مورن

به صرفه تر از خرید تشک جدید است.
پد مموری فوم کیفیت و عمر بالاتری به نسبت سایر پدها دارد.
استفاده از پد مموری فوم سبب افزایش گردش خون می شود.
پد مموری فوم باعث کم شدن درد گردن و کمر می شود.
تحقیقات نشان داده پدهای مموری فوم درد باسن را کاهش می دهد.
در اغلب تشک ها می توان از مموری فوم استفاده کرد.

استفاده از پد طبی

برای استفاده از پد طبی باید روتختی و ملحفه را بردارید و سپس پد را هم راستای تشک خواب قرار بدهید. پدها با ضخامت 3 سانتی متر و 5 سانتی متر تولید می شوند. پدهای طبی که ما در مورن به شما توصیه می کنیم پد طبی مموری فوم است. پدهای طبی ژلی نیز تولید می شوند و در بازار پدها از جنس پر، پشم و لاتکس هم یافت می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های مندرج در وب سایت مورن تماس بگیرید یا به صورت حضوری به فروشگاه ما واقع در خیابان آیت الله کاشانی تهران مراجعه کنید.

تشک مسافرتی

شما در بالای همین صفحه می توانید انواع پدهای طبی شرکت مورن ( تشک مسافرتی ) را مشاهده کنید. لطفا در صورت وجود هرگونه سوال در رابطه با تشک های مسافرتی مورن در بخش نظرات و به صورت تلفنی با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

 

واتساپ مورن